XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Hızlı ve Güvenilir Alışveriş Hızlı ve Güvenilir Alışveriş Hızlı ve Güvenilir Alışveriş Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

Motul P1 Carbu Clean Karbüratör Temizleme Spreyi 400 ml

Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
Motul P1 Carbu Clean Karbüratör Temizleyici 400 ml Özellikle gaz kelebeği vanaları, kısma körükleri, nozullar, jetler, tanklar, şamandıralar, venturi tüplerindeki tortu ve vernikleri ortadan kaldırmak için geliştirilmiş karbüratör temizleyici.

Motul P1 Carbu Clean Karbüratör Temizleyici 400 ml Karbüratör ile çalışan motosiklet modellerinin ortak problemi gaz yememe, buji bozma, çok yakıt tüketimi ve aracın düzgün çalışmaması gibi ortak problemleri mevcuttur.
  • Benzin karbüratörün içerisinde kaldığında zamanla karbüratörün içerisinde tortu bırakır. Bu tortular karbüratörün görevini yerine getirememesini sağlar. Bunun önüne geçmek için Motul p1 carbu clean karbüratör temizleyici`yi güvenle kullanabilirsiniz.
KULLANIM YÖNTEMİ
Özellikle gaz kelebeği vanaları, kısma körükleri, nozullar, jetler, tanklar, şamandıralar, venturi tüplerindeki tortu ve vernikleri ortadan kaldırmak için geliştirilmiş karbüratör temizleyici.

PERFORMANS
Tortu, vernik veya zamkları çok hızlı çözer. MOTUL CARBU CLEAN, motorun rölantide çalışmasını dengeler ve motorun hızlanmasını iyileştirir. Motor performansını artırırken yakıt tüketiminin azaltılmasına izin verir.

ÖNERİLER
Kullanmadan önce çalkalayın.
Motorun kapatılmasıyla beraber, hava filtresini sökün ve MOTUL CARBU CLEAN’i hava girişinden sıkın, 10 dakika kadar bekleyin.
Motoru çalıştırın ve nozul ve gaz odalarına püskürtün. Karbüratör veya enjeksiyon gövdesi söküldükten sonra: Temizlenecek alanlara yakın bir mesafeden sıkınız.
Çok kirli bölgeler için bekleyin ve tekrar püskürtün. Kuru, yumuşak bir bezle silin. 4 zamanlı motorlarda, MOTUL FUEL SYTEM CLEAN ile işlemi tamamlayın.
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...