XXX TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!
Hızlı ve Güvenilir Alışveriş Hızlı ve Güvenilir Alışveriş Hızlı ve Güvenilir Alışveriş Hızlı ve Güvenilir Alışveriş

Motul Motul Motor Yağı Çeşitleri

Tarih: 11.08.2023 00:15
Motul Motul Motor Yağı Çeşitleri
Motul 160 dan fazla ülkede faaliyet gösteren, Fransada kurulu olan yağ alanında uzmanlamış olan bir şirkettir. Motosiklet, otomotiv, Ağır vasıta, endüstiyel ve marin yağları üretmektedir. 
Sentetik yağ uzmanı olarak bilinen Motul, 165 yıldır ürettiği ürüünlerin kalitesi ve motor sporlarında göstermiş olduğu aktiviteler ile tanınmaktadır. Motul yıllar içinde yarış sporlarında birçok takımın ve üreticinin  tedarikçisi olmuş ve bu sayede tecrübe be deneyim kazanmıştır. 

MOTUL MOTOSİKLET GRUBU ÜRÜN ÇEŞİTLERİ 
MOTUL 3000 MİNERAL YAĞ : Motul markasının mineral yağıdır. Kullanım alanı düşük 4 zamanlı  li motor ve paket kurye scooter  motorlardır. Motul 3000 özellikle 150 cc - 200 cc sınıfı şehir içinde kullanılan motorlar için uygundur.
MOTUL 5000 : 250 cc ye kadar olan 4 zamanlı motorlar, scooterler için kullanıma uygundur. Entegre vites kutusu olsun veya olmasın, ıslak veya kuru debriyajlı, egzoz zararlı gaz arıtma sistemi bulunan 4 zamanlı motorla donatılmış her türlü sokak ve yol, patika, arazi motosikleti motoru için motor yağı Diğer kullanımlar: katalitik konvertörsüz motosikletler, ATV, mopedler… 
MOTUL 5100 : Motul tarafından 500-600 cc orta seviye 4 zamanlı motosiklet ve scooterler için kullanılmak üzere üretilmiştir. Yarı sentetik özelliklere sahiptir.
MOTUL 7100 : Motul tarafından özellikle üst sınıfa giren 500 cc üzeri performans motorları için üretilimiştir. Üst düzey motorların yüksek performanslarda zorlu koşullara maksimum dayanıklılık sağlamaiçin üretilmiştir. Belirtilen cc üzerindeki motosiklet ve scooterlar için Motul 7100 serisinin kullanılması grekmektedir. 
Yükleniyor...